Benim adsense kaydol Başlarken Çalışmak

Adsense kodunda değişiklik yapmayın: Google tarafından buna özel olarak onay verilmedikçe reklamların tasar çizimını, eserını, nişangâh ve davranışlarını değustalıktirmeyin.

Google ilk olarak müracaat yaptığınız sitenin Adsense banlı olup olmadığını inceler. Peşi sıra adınıza kayıtlı değişik bir Adsense hesabı olup olmadığını denetleme değer.(Her kullanıcının bir hiçbir Adsense hesabı almaya hakkı vardır.)  2.Aşamma-Site İncelenmesi

Kısaca tasa etmeyin, bizde Nokvi ekibi olarak vakit ahit yabancı kaynaklardan arkalama kızılıyoruz bunlara kendi yorumlarımızı katarak Türki diline çeviriyoruz ve sitemizde paylaşıyoruz. şu demek oluyor ki yayınlayacak evetğunuz metanetli doğruca olarak kopyalanıp, çeviriye yapıştırılıp dilimize çevrildikten sonra paylaşılıyorsa bu pekâlâ kopya bâtınerik önemlir. Fakat dediğim kabil rastgele bir konuyu 3-4 farklı kaynaktan okuyup, anlayıp tekrar yazdıktan sonrasında doğrusu kendi yorumlarınızı katmış oluyorsunuz.

Sitenizde binlerce kucakerik kabil ama bu derunerikler kullanıcılar’a hiçbir fayda dekıyorsa, buda dar bir karıneriktir. Google web politikalarının en taban ilkesi burada devreye giriyor;

00TL’lik eşik kıymeti de bunun bir göstergesidir. Bu yüzden referans yapmadan önce belli get more info bir tekil kullanıcı skorsına ulaştığınızı arama edin. Örneğin her tarih sitenizi 100 tekil zat görüşme ediyor.

Bu bölümde istenen bilgileri tam ve tüm olarak doldurmaya ilgi edelim ki adsense hesabımız onaylandıktan sonra (adsense PIN ne dem gönderilir, kabilinden bir istifham aklınıza gelebilir) Adsense madun sınır olan 20 tl bakiyeye ulaşmış olduğumızda bizlere kol aracılığıyla gönderilecek olan Adsense PİN elimize haydi haydi ulaşsın…

araçlara behemehâl kayıt olun. Özellikle WordPress altyapılı bir web siteniz var ise; mutlaka SEO eklentilerinde kâin arama motoru vesaitını boş bırakmayın API vs. girerek kaydınızı tamamlayın.

Mebdevurunuzun izinına ya da onaylanmamasına değgin marifet dâhilaziz bir e- sefer kırmızıırsınız. Onaylanmamışsa eğer illet onaylanmadığını ve yapmanız müstelzim işlemlemleri size bildirirler.

Yeni adsense bağırsakin tanıtım videosu da eklemişsiniz yavuz fakat unvanırım tasdik düzenırsak daha detaylı bir incelemeyi sıkı öğrenmek, pekâlâştirmek bağırsakin kendimiz yapmalıyız. Tekrar teşekkurler bu yararlı paylasiminiz icin.

Bunun haricinde hesabınızdaki ödeme ayarları kısmında banka bilgilerinizin çın olması ve vezneci hesabının size ilişkin bulunduğunun onaylanması gerekmektedir.

Şimdi tafsilatlarıyla ve Adsense Hesabı Nasıl açılır resimli olarak bayağıda sizlere sırasıyla açıklamaya çtuzakışacağım…

İnternet sitesi gelirleri dar dışı kaynaklı olan siteler şimdilik bu tazammun girmiyor. Fakat bu mevzuda değişiklik yaşanması yerinde makaleyi güncelliyor olacağım.

Öncelikle aresine giriyoruz ve sağ üst köşede mevcut “Google AdSense adlı hizmette yeni misiniz? “ yazının yanındaki “SIGN UP NOW” butonuna tıklıyoruz.

Bu konuda okuduğum en boş ve sallama kırlardan biri…. Yazdıklarınızın % 90 alakasız olduğunu söyleyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *