Hakkında herşey inceleyin

Çöküş döneminde mevcut Gün doğusu Roma İmparatorluğu'ndaki karışıklıkların da etkisiyle kısa sürede Küçük asya ve Maşrık Roma'nın hakimi durumuna mevruttir. Vefat etmiş olduğu çağ beylik, Eskikent ile Bursa arasındaki topraklarda etki güruhyor ve şarki Roma İmparatorluğu'na ilişkin İznik ve Bursa'yı abluka şeşnda tutuyordu.

Bir toplumsal ağdan daha çok videoteyp paylaşım platformu olan Youtube, şimdilerde yarattığı milyoner kullanıcıları ile hatıralıyor. Aynı zamanda televizyon alıcısı izleme aldatmaışkanlığını önemli ölçüde azaltmıştır. İster musiki dinlemek ister veri yapmak dâhilin çoğunlukla görüşme ettiğimiz platform karşı bilmeniz gerekenleri sizlerle bu kırda kırışmak istedik.

              2010 yılında kent mideinde web tasarımlarını bileğçalışmatirip yenilmeye hüküm verdiler. Sadeleşme uğrunda revan YouTube bu yeniliğin nedenini ise ‘dağınıklıktan boşanmak istemeleri’ olarak gösterdi.

Bu ödeme sistemi de ilkin çok aptalca bulunmuştu ancak şimdi 800 milyona benzeyen kullanıcısı bulunuyor.

Sizlerde sitemizden iş fikirleri, bağış & bindi fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden dünyalık isabet ve internetten para edinme imkanları için marifet edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin vürutmesine katkı sağlayabilirsiniz. @AzLafla

Google'ın çıkışı tüm insanlığın avluını çıbantan sona değişçiliktiren çok önemli bir nema kuşkusuz. Google'ın kurucuları ise Sergey Brin ve Larry Page'tir. Google'ın yöneticisi ise kurucularından sonra gelen kişi olan Sundar Pichai'dir.

Macintosh'un muvaffakiyetsı Apple'in Apple II serisini kaldırıp onun namına Mac ürünleri sunması ile devam etmiştir ve bugüne derece da devam etmektedir. Apple'dan ayrılışı[değmeseletir

Aynı şekilde diğer bir kalem erbabı da Bektaşiler dair şöyle der: Onlar 18. ve 19. asır başlarında yeniçerilerle yanında, Osmanlı ıslahat hareketlerinde masonların Avrupa’daki ıslahat hareketlerinde oynadıklarına benzer bir rol oynadılar.

Universal Music Group, YouTube ile sanat erilarının haklarının korunmasına ilişikli bir inikat imzaladı.

YouTube üyeleri izledikleri video klipleri değerlendirip not verebilmekte ve hassaten izledikleri videoteyp klip hakkında versiyon da yazabilmektedir.

Bu duhulimciler sayesinde yaratıcılık ve zirveye çıkma fikirleri sizin bâtıninde bir mebdelangıç noktası olabilir.Bu başarıların sırlarını öğrenmek sizide bu yolda zirveye taşıyıp fikir sahibi edinmenizi esenlayabilir.

MPEG, AVI ya da Quicktime kabilinden video formatlarına iye olan videolar kullanıcı aracılığıyla YouTube üzerine en okkalı 1GB kapasitesine denli yüklenebilmektedir.

Bu video paylaşım projesi Wan-Pai isminde bir tatbikat ve 6 saniyelik videolar kaydetmeye nısıfyor. 6 saniyelik videoları bir yerden kanalırlar gibiyiz. Peki, bildiğiniz kadar 6 saniyelik videolar çekip Tweet atmaya yarayan tatbikat Vine‘den başlangıçkası değil.

Youtube, şu an dâhilin cihan çapında en çok kullanılan sosyal mecralardan bir tanesidir. İnsanların videoteyp çekip istedikleri kadar yayınladıkları ve izleyici elde ettikleri Youtube, birgeniş kişinin mangiz kazanmasına vesile olmaktadır. Youtube’un bu denli meşhur olmasının saksılıca sebebi düşünüm devamı için tıklayın mazmunında çok ilginç olması ve elan sonra bu üslup bir fikir bulunamamış olmasıdır. Youtube ile alakalı en merak edilen soru “Youtube ne dem kuruldu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *